Кондиціонер LG P12EP1
21 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 96144334
Кондиціонер LG P12EP1Нет в наличии
21 499 ₴
+380 (95) 000-26-37
Dual Inverter Compressor з гарантією 10 роківЗавдяки DUAL Inverter Compressor Ви можете забути про проблеми з високою гучністю роботи, неналежною та неефективною роботою пристрою. Внаслідок цього кондиціонер охолоджує швидше, працює довше та значно тихіше. З гарантією на 10 років на компресор, Ви зможете користуватися перевагами кондиціонера LG протягом більш тривалого періоду часу Комфортне охолодженняВ новому Mega DUAL Invertor використовується технологія Jet Cool, яка забезпечує швидке охолодження протягом 5 хвилин. ЕнергозбереженняLG Energy Active Control регулює рівень енергоспоживання і охолодження, контролюючи максимальну частоту двигуна компресору.Моніторинг енергоспоживанняТепер ви можете відстежувати енергоспоживання кондиціонера в реальному часі. Інформація виводиться на передній панелі внутрішнього блоку. *Деталі зображених продуктів можуть відрізнятися залежно від регіону, країни або моделі.Розумна діагностикаРозумна діагностика дозволяє користувачеві перевірити налаштування кондиціонера, а також опис вашої проблеми через смартфон.Керування енергоспоживаннямЗа допомогою кнопки функції Active Energy Control від LG можна керувати охолодженням, установлюючи рівень енергоспоживання: 80 %, 60 % або 40 %.Розміри ПідсумокПотужність під час охолодження (ном.), кВт3,52Розміри внутрішнього блоку, без упаковки (ШхВхГ), мм837x308x189Унікальні особливостіРозумна діагностика, самоочищенняІнтелектуальні функції LG ThinQКонтроль та моніторинг енергоспоживання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8806098397532 |
| Вага внутрішнього блока | 8.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 26.4 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 30.8 x 83.7 x 18.9 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 48.3 x 71.7 x 23 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -10 - +48 °С |
| Електроживлення | 220-240 В, 50 Гц |
| Керування | Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Зовнішній блок Внутрішній блок Інструкція Пульт ДК |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 7 |
| Особенности | Технологія Dual Inverter Система Jet Cool Функція Smart Diagnosis Технологія Active Energy Control |
| Охолодження, БТО/год | 12000 |
| Охолодження, кВт | 3.52 |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Турборежим |
| Робота за мінусової температури, °C | -10 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 21 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 51 дБ |
| Споживана потужність (охолодження) | 1.085 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 0.975/1.085 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 12000 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.52 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функции | Дисплей;Самоочищення |
| Фільтри в комплекті | Антибактеріальний |
Информация для заказа
- Цена: 21 499 ₴
