Кондиціонер LG Standard Plus PC09SQ
29 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 81443967
Кондиціонер LG Standard Plus PC09SQНет в наличии
29 499 ₴
+380 (95) 000-26-37
Інверторний компресор з 10-річною гарантією
Революційна технологія LG Dual Invertor гарантує довший термін служби та вищу продуктивність охолодження забезпечуючи тиху роботу.
Безшумна робота
Одним з найважливіших показників для користувача є мінімальний рівень шуму. У більшості кондиціонерів LG цей показник досягає позначки в 19 дБ, що є одним з найнижчих показників у світі.
Енергозбереження
Компресор LG Dual Inverter постійно регулює швидкість, щоб підтримувати бажану температуру. Таким чином, технологія дозволяє економити більше електроенергії, порівняно зі звичайним компресором.
Комфортне та швидке охолодження
Технологія Jet Cool забезпечує швидке охолодження протягом 5 хвилин.
Розумна діагностика
Розумна діагностика дозволяє користувачеві перевірити налаштування кондиціонера, а також опис вашої проблеми через смартфон.
Wi-Fi керування за допомогою Smart ThinQ
Вбудований Wi-Fi модуль і ексклюзивний додаток LG SmartThinQ дозволяє керувати вашим кондиціонером з будь-якої точки світу, використовуючи смартфон на базі платформ Android або iOS.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 8.7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 25.1 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 31 x 84 x 19 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49 х 72 х 23 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на компресор |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -10 до +48 °C |
| Електроживлення | 220-240 В, 50 Гц |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція з монтажу |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 7 |
| Особенности | Режим "Комфорт ПЛЮС" Функція Active Energy Control Технологія Dual Inverter Конструкція вентилятора внутрішнього блока Skew fan Привод вентилятора з технологією BLDC |
| Охолодження, БТО/год | 8536 |
| Охолодження, кВт | 2.5 |
| Площа приміщення, м² | 20 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Турборежим |
| Робота за мінусової температури, °C | -10 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 19/27/35/41 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48-50 дБ |
| Серия | Eco Smart |
| Споживана потужність (охолодження) | 0.8 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 0.66/0.8 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 11268 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.3 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип компресора | Роторний |
| Тип фреону | R32 |
| Функции | Дисплей;Самоочищення |
Информация для заказа
- Цена: 29 499 ₴
