Кондиціонер Hyundai ARN09HSSUA/ARU09HSSUA inverter
8 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 40567640
Кондиціонер Hyundai ARN09HSSUA/ARU09HSSUA inverterНет в наличии
8 999 ₴
+380 (95) 000-26-37
Інверторний кондиціонер Hyundai ARN/ARN-09HSSUAНовинка від корейського бренду Hyundai ефективно справляється з охолодженням і обігрівом приміщення. Представлена в трьох потужностях: 2 кВт, 2,5 кВт и 3,5 кВт. Інверторна спліт система Hyundai ARN/ARN-09HSSUA зібрала в собі найбільш корисні та необхідні функції, для комфортного побутового використання.Основні перевагиРобота на обігрів до -15СКондиціонер можна використовувати як додатковим так і основному джерелом опалення взимку, до-15С вуличної температури. Швидкий, ефективний і економний спосіб нагріти приміщення і охолодити влітку.Нічний режимСпеціальний, практично безшумний режим роботи кондиціонера, який ідеально підійде для використання вночі. В даному режимі спліт-система підтримує легку прохолоду малими оборотами вентилятора.4 режими роботиКондиціонер Hyundai ARN/ARN-09HSSUA працює на охолодження, обігрів, осушення та вентиляцію повітря в приміщенні. Залежно від погоди і температури за вікном, можна вибрати оптимальний тип роботи системи.Покриття Gold FinУнікальне антикорозійне покриття теплообмінника Golden Fin витримує вплив сонця, повітря, дощу. Покриття так само ефективно запобігає розмноженню бактерій і підвищує теплову ефективність системи.Відео огляд Hyundai ARN/ARN-09HSSUA
Покриття Gold FinГідрофільне покриття теплообмінника ефективно захищає його від корозії і утворення грибків і плісняви. Завдяки більш щільній структурі покриття Gold Fin на 22% ефективніше ніж аналогічне покриття Blue FinФУНКЦІЯ ВІДКЛЮЧЕННЯ ПІДСВІЧУВАННЯ ДИСПЛЕЯ НА ВНУТРІШНЬОМУ БЛОЦІЕФункція відключення підсвічування дисплея найчастіше використовується вночі, коли зайве світло може бути подразником або перешкодою для відпочинку. Ця функція спільно з режимом "Нічний", робить роботу спліт системи непомітною візуально або ну слух. Відповідно, кондиціонер не створює перешкод користувачеві, але при цьому буде забезпечувати комфортний клімат під час сну. Побутова інверторна спліт-система Hyundai ARN / ARN-09HSSUA відмінний варіант для установки в спальні.РЕЖИМ САМООЧИСТКИ ВНУТРІШНЬОГО БЛОКУ СПЛІТ СИСТЕМИРежим самоочищення внутрішнього блоку запобігає появі іржі і цвілі на внутрішніх деталях кондиціонера. Після виключення системи, вентилятор у внутрішньому блоці продовжує працювати, що висушує краплі конденсату, через які, найчастіше і утворюється цвіль, грибок або корозія. Ця функція збільшує ресурс роботи спліт-системи, а також, зберігає свіжість при наступному запуску пристрою. А також, не викликає можливих алергенних реакцій у користувача, які можуть бути спровоковані скупченням бруду на внутрішніх частинах кондиціонераТурбо режимЗа допомогою ТУРБО режиму, кондиціонер Hyundai ARN/ARN-09HSSUA за максимально короткий час здатний охолодити приміщення. Вентилятор внутрішнього блоку при включенні починає працювати на підвищених обертах, що допомагає в перебігу декількох хвилин вийти на задану температуру. Така можливість особливо корисна в спекотні літні дні, коли, прийшовши з роботи, необхідно збити температуру в квартирі, яка за день нагрілася. Такий же ефект можливий і на обігрів, при необхідності швидкого опалення кімнати.Швидке охолодженняУ інверторних кондиціонерах Hyundai використовується високочастотну технологію запуску компресора для створення потоку холодного повітря в дуже короткий часОсновні параметри кондиціонера Hyundai ARN/ARN-09HSSUAПлоща, кв.мПотужність, BTUРівень шуму, ДбРозміри вн. блоку, ммдо 25887226/31/37,5285х194х715Додаткові функціїСамоочисткаТаймерНічний режимТурбо режимВентиляціяОбігрівОсушенняВідключення підсвічування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 7.7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 20 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 28.5x71.5x19.4 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 43.4x68.1x28.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | від -15 до 50 °C |
| Електроживлення | 220-240/1/50 В/фаза/Гц |
| Керування | Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі, м | 25 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Особенности | Теплообмінники зовнішніх і внутрішніх блоків покриті гідрофільною плівкою Вимкнення підсвітки дисплея |
| Охолодження, БТО/год | 8872 |
| Охолодження, кВт | 2.6 |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Турборежим |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37.5/31/26 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ |
| Споживана потужність (охолодження) | 0.822 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 0.72 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 9554 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.8 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функции | Гідрофільні покриття теплообмінників;Дисплей;Самоочищення;Таймер |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴
