Кондиціонер LG ARTCOOL Gallery A12FT
56 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 215169475
Кондиціонер LG ARTCOOL Gallery A12FTНет в наличии
56 999 ₴
+380 (95) 000-26-37
Ультра-тонкий та мінімалістичнийКондиціонер LG із серії ARTCOOL Gallery гармонічно доповнить Ваш інтер’єр своїм інноваційним вишуканим дизайном. А завдяки використанню 3D-спрямуванню потоків повітря Ви отримаєте рівномірне охолодження по всій кімнаті. Керуй своїм кондиціонером звідусільВбудований в кондиціонер Wi-Fi модуль і ексклюзивний мобільний додаток LG ThinQ* дозволять керувати Вашим кондиціонером з будь-якої точки світу. Вмикайте та вимикайте пристрій, налаштовуйте температуру та режим роботи використовуючи смартфон на базі платформ Android або iOS.*Сінк'Ю
**Можливість використання голосових помічників та точний перелік пристроїв та команд, що підтримуються, залежить від вашого регіону та мови користування.Dual Inverter Compressor з гарантією 10 роківЗавдяки Dual Inverter Compressor Ви можете забути про проблеми з високою гучністю чи неналежною та неефективною роботою пристрою. Кондиціонер LG охолоджує швидше, працює довше та значно тихіше. З гарантією 10 років на компресор, Ви зможете користуватися перевагами кондиціонера LG протягом більш тривалого періоду часу. Тиха роботаКондиціонери LG працюють з низьким рівнем шуму завдяки компресору Dual Inverter Compressor. Турбота про Ваш спокій без зайвого шуму!Потужний обігрівКондиціонери LG з лекгістю обігріють Ваш дім, навіть коли за вікном буде холодна погода - завдяки технології подвійного інверторного компресора. Змінні зображенняПокажіть свої найкрасивіші зображення, витвори мистецтва чи улюблені фотографії з найдорожчими спогадами. Змінити їх Ви зможете легко та швидко, в будь-який момент. Gold FinУнікальне покриття Gold Fin забезпечує вищу зносостійкість поверхонь до корозії та подовжує загальну тривалість працездатності системи.Розміри ПідсумокПотужність під час охолодження (ном.), кВт3,5Розміри внутрішнього блоку, без упаковки (ШхВхГ), мм600x600x146Унікальні особливостіДизайн "картина"Інтелектуальні функції LG ThinQВіддалене керування по Wi-Fi
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 14.4 кг |
| Вага зовнішнього блока | 34.4 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 60 x 60 x 14.6 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 77 x 54.5 x 28.8 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -15 до +48 °C |
| Електроживлення | 220-240 В, 50 Гц |
| Керування | Wi-Fi (вбудований);Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Чорний |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція з монтажу |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі, м | 20 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Особенности | Можливість зміни зображень Керування через програму ThinQ Розподіл повітря 3D |
| Охолодження, БТО/год | 8530 |
| Охолодження, кВт | 3.5 |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Турборежим |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 27/35/39/45 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 51 дБ |
| Серия | Artcool |
| Споживана потужність (охолодження) | 1.05 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 1,108/1,050 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 11260 |
| Теплопродуктивність, кВт | 0,89/4/5,1 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Функции | Дисплей;Таймер |
Информация для заказа
- Цена: 56 999 ₴
