Кондиціонер LG P09SP.NSJ
18 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 300243778
Кондиціонер LG P09SP.NSJНет в наличии
18 999 ₴
+380 (95) 000-26-37
Опис
Безшумна робота
Головне в нашому житті - комфорт. Безшумна робота кондиціонера є одним із найголовніших критеріїв для його вибору, тому рівень шуму Mega Plus всього 19 дБ.
Економія енергії
Інверторна технологія вже давно Jet Cool довела свою ефективність. Крім істотної економії енергії користувач отримує максимальну надійність і комфорт від плавного регулювання температури повітря.
Комфортне охолодження
У новому Mega Plus використовується технологія Jet Cool, яка дає змогу охолодити приміщення протягом 5 хвилин, а оптимізований повітряний потік зменшує кількість "мертвих зон" у приміщенні.
Очищення повітря
У кондиціонері Mega Plus встановлено фільтр Антибактерія, який сприяє створенню оптимального мікроклімату.
Контроль енергоспоживання
Технологія активного контролю продуктивності дає змогу дуже просто змінювати рівень холодопродуктивності кондиціонера та його енергоспоживання.
Моніторинг енергоспоживання
Тепер Ви можете відстежувати енергоспоживання кондиціонера в реальному часі. Інформація виводиться на передній панелі внутрішнього блоку.
Простий і швидкий монтаж
Монтаж спліт-системи Mega Plus виконується максимально швидко і технологічно, не доставляючи будь-яких незручностей користувачеві.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8806098397068 |
| Вага внутрішнього блока | 7.4 кг |
| Вага зовнішнього блока | 26.4 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 26.5 х 75.6 х 18.4 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49.5 х 71.7 х 23 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -5 до +48 °C |
| Електроживлення | 220 В/50 Гц |
| Керування | Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Зовнішній блок Внутрішній блок Інструкція Пульт керування Батарейки тип AAA 2 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 7 |
| Особенности | Моніторинг енергоспоживання Контроль енергоспоживання Розумна діагностика Технологія DUAL Inverter Jet Cool Gold Fin |
| Охолодження, БТО/год | 9000 |
| Охолодження, кВт | 2.93 |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря |
| Робота за мінусової температури, °C | -10 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 22/28/36/45 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Серия | Mega Dual |
| Споживана потужність (охолодження) | 1.55 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 1.4 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 9000 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.93 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функции | Самодіагностика;Самоочищення |
Информация для заказа
- Цена: 18 999 ₴
