Кондиціонер LG Air PuriCare AP09RT
32 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 215026357
Кондиціонер LG Air PuriCare AP09RTНет в наличии
32 999 ₴
+380 (95) 000-26-37
Опис
Дихайте чистим повітрям
Кондиціонер LG оснащений системою очищення 2-в-1 (комфортне охолодження і фільтрація повітря), яка захистить вас від дрібного пилу, мікроорганізмів, бактерій і наддрібних частинок розміром PM 1.0.
4-кольоровий Смарт-дисплей
Датчик забруднення PM 1.0 забезпечує виявлення наддрібного пилу в режимі реального часу та інтуїтивно відображає стан повітря, використовуючи чотири кольори.
Dual Inverter компресор
Сучасний інверторний компресор LG розв'язує проблеми, пов'язані з недостатньою продуктивністю та шумом, унаслідок чого кондиціонер охолоджує приміщення швидше, працює тихіше та служить довше.
Енергозбереження
Інверторний компресор постійно регулює свою швидкість роботи для підтримки оптимальної температури в приміщенні. Технологія Dual Inverter економить більше електроенергії, ніж звичайний компресор.
Швидке охолодження
Завдяки технології Dual Inverter компресор може працювати на високих швидкостях, що дає змогу швидко досягати заданої комфортної температури.
Революційний дизайн
Витончений і сучасний дизайн органічно впишеться в багато інтер'єрів.
Новий EZ-фільтр забезпечить легку експлуатацію, а прихований дисплей покаже електроспоживання в реальному часі.
Тихий режим
Кондиціонери LG працюють з низьким рівнем шуму завдяки унікальній технології LG з використанням похилих лопатей вентилятора Skew Fan і компресора Dual Inverter. Тиха робота кондиціонерів LG не потривожить ваш сон.
Gold Fin™
Запатентована технологія Gold Fin™ ефективно захищає теплообмінник від корозії та забезпечує триваліший термін служби системи загалом.
Швидке і просте встановлення
Кондиціонери LG вирізняються більш простим встановленням. Завдяки сучасним інженерним рішенням скорочуються трудовитрати і час монтажу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 9.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 26 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 34.8 x 85.7 x 18.9 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49.5 x 71.7 x 23 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -15 до +48 °C |
| Електроживлення | 220-240 В, 50 Гц |
| Керування | Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція з монтажу |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 7 |
| Особенности | Індикатор стану повітря DUAL Inverter Compressor™ Датчик PM 1.0 визначає концентрацію пилу у режимі реального часу Покриття Gold Fin™ |
| Охолодження, БТО/год | 8536 |
| Охолодження, кВт | 3.7 |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Турборежим |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 21/27/35/47 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48 дБ |
| Серия | PuriCare |
| Споживана потужність (охолодження) | 1.4 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 1.6 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 11268 |
| Теплопродуктивність, кВт | 4.1 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Функции | Дисплей;Таймер |
Информация для заказа
- Цена: 32 999 ₴
