Кондиціонер Samsung Wind-Free AR09BXFAMWKNUA/AR09BXFAMWKXUA
31 999 ₴
- В наявності
- Код: 367617513
Кондиціонер Samsung Wind-Free AR09BXFAMWKNUA/AR09BXFAMWKXUAВ наявності
31 999 ₴
+380 (95) 000-26-37
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8806092939448 |
| Вага внутрішнього блока | 9 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23 кг |
| Тип | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 29.9 х 82 х 21.5 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 47.5 х 66 х 24.2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на компресор |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Пн - Нд, 07:00 - 22:00 |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -22 до +46С |
| Електроживлення | 220 В/50 Гц |
| Керування | SmartThings;Wi-Fi (вбудований);Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Таїланд |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 8 |
| Особливості | Режим охолодження Wind-Free |
| Охолодження, БТО/год | 8230 |
| Охолодження, кВт | 2.5 |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Режими роботи | Автоматичний;Вентилятор;Надтихий (до 20 дБ);Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Турборежим |
| Робота за мінусової температури, °C | -22 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37/19 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 46 дБ |
| Серія | Wind-Free |
| Споживана потужність (охолодження) | 0.7 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 0.84/0.7 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 10919 |
| Теплопродуктивність, кВт | 3.2 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Функції | Авторозморожування;Гідрофільні покриття теплообмінників;Дисплей;Захист від перепадів напруги;Самодіагностика;Самоочищення;Таймер |
| Фільтри в комплекті | Антибактеріальний |
| Характеристики фільтрів | Фільтр Easy Plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 999 ₴
