Кондиціонер TCL TAC-18CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready
27 999 ₴
- В наличии
- Код: 235145419
Кондиціонер TCL TAC-18CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI ReadyВ наличии
27 999 ₴
+380 (95) 000-26-37
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага внутрішнього блока | 12.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 34 кг |
| Вид | Звичайний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 37.2 х 97.9 х 27.7 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 62.8 х 89 х 38.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -7 до +43 °C |
| Керування | Wi-Fi (опціонально) |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Елементи живлення AAA пульта ДК (2 шт.) Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі, м | 15 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 5 |
| Охолодження, БТО/год | 18000 |
| Охолодження, кВт | 5.28 |
| Площа приміщення, м² | 50 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Турборежим |
| Робота за мінусової температури, °C | -7 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37-40 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ |
| Серия | ELITE |
| Споживана потужність (охолодження) | 0.82 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 0.775/0.82 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 18500 |
| Теплопродуктивність, кВт | 5.42 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функции | Дисплей;Самодіагностика;Таймер |
Информация для заказа
- Цена: 27 999 ₴
