Кондиціонер Mitsubishi ELECTRIC MS-GF50VA/MU-GF50VA
49 000 ₴
- В наличии
- Код: 14977328
Кондиціонер Mitsubishi ELECTRIC MS-GF50VA/MU-GF50VAВ наличии
49 000 ₴
+380 (95) 000-26-37
Опис
Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA - побутовий кондиціонер призначений виключно для охолодження повітря в приміщенні. Кондиціонер Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA допоможе створити комфортну атмосферу в офісі або особистому кабінеті, магазині, ресторані, готелі.
Режим "Econo Cool" в кондиціонері Mitsubishi Electric MS-GF50VA/MU-GF50VA по-особливому організовує роботу жалюзі, що дозволяє, заощаджуючи електроенергію, створити максимально комфортні умови в кімнаті.
Режим "I Feel " сприяє мікропроцесору автоматично визначати необхідну температуру для оточуючих, враховуючи попередні режими роботи кондиціонера.
Горизонтальна заслонка після закінчення роботи кондиціонера (вимкнення) самостійно автоматично закривається, роблячи невидимими внутрішні частини кондиціонера, коли він перебуває у вимкненому стані. У процесі роботи кондиціонера заслонка гойдається, рівномірно розподіляючи потік повітря.
Антиоксидантний фільтр покритий активною каталітичною речовиною. Термін його служби становить не менше 10 років.
Швидкість вентилятора автоматично регулюється залежно від моменту досягнення потрібної температури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Electric |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 16 кг |
| Вага зовнішнього блока | 38 кг |
| Вид | Звичайний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 32.5х110х23.8 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55х80х285 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | +21 - +46 С |
| Електроживлення | 220-240 В, 1 фаза, 50 Гц, Макс. робочий струм 12.0 А, Пусковий струм 33.5 А |
| Керування | Пульт ДК |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Пульт ДК |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Таїланд |
| Макс. довжина магістралі, м | 30 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
| Особенности | Регулювання повітряного потоку Режим "Econo Cool" Автопам'ять налаштування |
| Охолодження, БТО/год | 17000 |
| Охолодження, кВт | 4.85 |
| Площа приміщення, м² | 50 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Осушення;Охолодження |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 34/38/42/45 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Серия | Standard |
| Споживана потужність (охолодження) | 1.48 кВт |
| Споживана потужність обігрів | --/1.48 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 0 |
| Теплопродуктивність, кВт | модель працює тільки на охолодження |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функции | Таймер;Функція контролю температури iFeel |
| Фільтри в комплекті | Антиоксидантний |
Информация для заказа
- Цена: 49 000 ₴
