Кондиціонер мобільний Midea MPPDA-09CRN7
23 039 ₴
- В наличии
- Код: 484017744
Кондиціонер мобільний Midea MPPDA-09CRN7В наличии
23 039 ₴
+380 (95) 000-26-37
Опис
Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи при цьому ефективнішу роботу кондиціонера.
Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7 годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). По закінченні режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення.
Режим осушення повітря
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції. При увімкненні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька"
Система "Singer Up"
Утилізація конденсату відбувається завдяки подачі його за допомогою помпи або методом розбризкування на поверхню гарячого теплообмінника (конденсатора) кондиціонера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6928145714900 |
| Вага внутрішнього блока | 29.5 кг |
| Вид | Звичайний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 70 x 45.4 x 36.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від +17 до +35 °C |
| Електроживлення | 220/50/1 |
| Керування | Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Блок кондиціонера Пульт дистанційного керування Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Охолодження, кВт | 2.64 |
| Площа приміщення, м² | 25 |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Осушення;Охолодження |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 52.4-62 дБ |
| Споживана потужність обігрів | 0.975 кВт |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Мобільний |
| Тип компресора | Роторний |
| Тип фреону | R290 |
| Функции | Дисплей;Самодіагностика;Таймер |
Информация для заказа
- Цена: 23 039 ₴
