Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-I32 (BP134798)
18 629 ₴
- В наличии
- Код: 439241738
Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-I32 (BP134798)В наличии
18 629 ₴
+380 (95) 000-26-37
Опис
Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-I32 – здійснює охолодження, обігрів, вентиляцію, осушення повітря. Хладогент R32 - хімічна формула CH2F2. Площа, яку обробляє ця модель кондиціонера, – це приміщення до 16 м².
Переваги R32: Енергоефективність та Економічність
R32 допомагає значно економити електроенергію, оскільки витрачає менше ресурсу через нижчу щільність і в'язкість.
Екологічність
Цей однокомпонентний холодоагент нового покоління майже не завдає шкоди навколишньому середовищу. Він має нульовий показник кількості шкідливих викидів для озонового шару.
Безпека
За рівнем токсичності R32 відноситься до класу А, тобто є нетоксичним для людей. Має низьку горючість і вважається найбезпечнішим на даний момент.
Потужність
Має високий охолодний ефект при менших витратах холодоагенту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6990001347980 |
| Вага внутрішнього блока | 6.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 19.5 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 25.5 х 69.8 х 19 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 45.9 х 71.2 х 27.6 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -15 до +43 °C |
| Електроживлення | 220 В/50 Гц |
| Керування | Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Кондиціонер Пульт ДК Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особенности | Тип компресора: GMCC |
| Охолодження, БТО/год | 9000 |
| Охолодження, кВт | 2.64 |
| Площа приміщення, м² | 16 |
| Режимы работы | Обігрів;Осушення;Охолодження |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40/38/34/28/26 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 49 дБ |
| Споживана потужність (охолодження) | 0.82 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 0.77/0.82 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 9500 |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.78 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип компресора | Роторний |
| Тип фреону | R32 |
| Функции | Дисплей;Таймер |
| Фільтри в комплекті | Пиловий |
Информация для заказа
- Цена: 18 629 ₴
