Кондиціонер Berdsen BD-580 Білий
9 399 ₴
- В наличии
- Код: 517012069
Кондиціонер Berdsen BD-580 БілийВ наличии
9 399 ₴
+380 (95) 000-26-37
Опис
Кондиціонер Berdsen BD-580 Білий — це компактний і потужний мобільний пристрій для ефективного охолодження, обігріву, осушення та вентиляції приміщень площею до 40 м². Оснащений зручним LED-дисплеєм, пультом дистанційного керування та таймером на 24 години для максимальної зручності використання. Має енергоефективний клас, стильний сучасний дизайн у білому кольорі та коліщатка для легкого переміщення. Кондиціонер Berdsen BD-580 Білий — це ідеальне рішення для комфортного мікроклімату в будь-який сезон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903890618841 |
| Вага внутрішнього блока | 22 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 70 х 33 х 28 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Електроживлення | 220 - 240 В |
| Керування | Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Кондиціонер Berdsen BD-580 Білий Пульт дистанційного керування Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Охолодження, кВт | 2.9 |
| Площа приміщення, м² | 40 |
| Режимы работы | Вентилятор;Нічний;Осушення |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 64 дБ |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Мобільний |
| Функции | Авторозморожування;Дисплей;Таймер |
| Фільтри в комплекті | Антибактеріальний |
Информация для заказа
- Цена: 9 399 ₴
