Кондиціонер Toshiba HAORI RAS-13N4KVRG-UA/RAS-13N4AVRG-UA
59 999 ₴
- В наличии
- Код: 313337509
Кондиціонер Toshiba HAORI RAS-13N4KVRG-UA/RAS-13N4AVRG-UAВ наличии
59 999 ₴
+380 (95) 000-26-37
Toshiba HaoriНовинка 2021 — дизайнерський кондиціонер Toshiba Haori RAS-13N4AVRG-UA/RAS-13N4KVRG-UA володіє вишуканим зовнішнім виглядом в поєднанні з високими технічними показниками. Клас енергоефективності А +++, рівень шуму внутрішнього блоку від 19 дБ (А) і вбудоване Wi-Fi управління забезпечують цьому кондиціонеру безумовне лідерство в сегменті дизайнерських кондиціонерів.Toshiba InverterКондиціонер Toshiba RAS-13N4AVRG-UA/RAS-13N4KVRG-UA з інверторним керуванням, відрізняється високою енергоефективністю, низьким рівнем шуму і можливістю роботи на обігрів і охолодження до -15 °С.Клас А+++Кондиціонер має найвищий клас енергоефективності серед кондиціонерів A +++ для режиму охолодження і обігріву, що означає оптимальний комфорт з дуже низьким енергоспоживанням.РЕЖИМ РОБОТИ ДО -15°СToshiba Haori має широкий діапазон роботи. Цей кондиціонер працює без проблем від -15 °C до 46 °C на охолодження і від -15 °C до 24 °C в режимі обігріву.Охолодження і обігрівКондиціонер Toshiba Haori відмінно справляється як з охолодженням, так і з обігрівом приміщення. Завдяки технологічному компресору Toshiba даний кондиціонер в 5,1 рази енергоефективніше, ніж звичайний електричний конвектор.Фільтр PM 2.5Toshiba Haori піклується про Ваше здоров'я. Спеціальний ультратонкий фільтр затримує до 94% часток PM 2.5, які потрапляють на його поверхню, забезпечуючи чистоту охолоджуваного повітря.Plasma IonizerГенератор плазми в Toshiba Haori RAS-13N4AVRG-UA/RAS-13N4KVRG-UA використовується для усунення запахів, бактерій і дезінфекції повітря. Цю функцію можна вмикати і вимикати примусово за допомогою пульта керування.Легка зміна кольоруЗа кілька хвилин Ви можете самостійно змінити колір внутрішнього блоку. Передня панель легко знімається, а її задня поверхня має спеціальні кріплення для декоративної тканини. У комплекті йдуть два чохла сірого і чорного кольору, а в перспективі можливо самостійно вибрати будь-яку тканину, яка підходить саме для Вашого інтер'єру.Відео огляд Toshiba Haori RAS-13N4AVRG-UA/RAS-13N4KVRG-UAWi-Fi керуванняКондиціонер Toshiba Haori має вбудоване Wi-Fi керування. Достатньо встановити на Ваш мобільний пристрій програму "Toshiba Home AC control" і Ви з легкістю зможете керувати кондиціонером з будь-якої точки світу.Безшумна робота HaoriРівень шуму внутрішнього блоку кондиціонера становить всього 19 dB — це найнижчий показник в продуктовій лінійці кондиціонерів Toshiba.СамоочищенняКондиціонер Toshiba Haori N4KVRG-UA має функцію самоочищення. Завдяки спеціальному покриттю теплообмінника значно зменшена можливість затримки конденсату на його поверхні. Вентилятор внутрішнього блоку, після виключення кондиціонера працює ще деякий час для осушення теплообмінника, тим самим ця функція запобігає появі бактерій і цвілі.Спеціфікація Toshiba RAS-13N4AVRG-UA/RAS-13N4KVRG-UAПлоща, кв.мПотужність, BTUРівень шуму, ДбРозміри вн. блоку, ммдо 351300019...41300x987x210Основні функції кондиціонера Toshiba серії HaoriСамоочищенняТаймерPlasma IonizerТурбо режимВентиляціяОбігрівОсушенняWi-Fi
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toshiba |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8855169091992 |
| Вага внутрішнього блока | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока | 30 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 30 х 98.7 х 21 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55 х 78 х 29 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -15 до +46 °С |
| Електроживлення | 220-240/1/50 В/фаза/Гц |
| Керування | Wi-Fi (вбудований);Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A+++ |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Кондиціонер Пульт ДК Інструкція WI-FI |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Таїланд |
| Макс. довжина магістралі, м | 20 |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 12 |
| Особенности | Фільтр PM 2.5 Plasma Ionizer (усунення запахів, бактерій та дезінфекції повітря) Легка зміна дизайну передньої панелі внутрішнього блоку (два змінні чохли сірого та чорного кольору) |
| Охолодження, БТО/год | 13000 |
| Охолодження, кВт | 3.5 |
| Площа приміщення, м² | 35 |
| Режимы работы | Іонізація;Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Турборежим |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 19/41 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48 дБ |
| Споживана потужність (охолодження) | 1.08 кВт |
| Споживана потужність обігрів | 0.8/1.08 кВт |
| Теплопродуктивність, БТО/год | 13000 |
| Теплопродуктивність, кВт | 4.2 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Функции | Самоочищення |
Информация для заказа
- Цена: 59 999 ₴
