Описание
PRO R — электрический водонагреватель с обновленным современным дизайном и простой системой управления. Имеет внешнее регулирование температуры, оснащен уникальной системой защиты от капель воды по классу IPX3.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 20.5 кг |
| Производитель | ARISTON |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5414849823594 |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Вага в упаковці | 22.5 кг |
| Высота | 75.8 см мм |
| Установка | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 78.5 х 47 х 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глубина | 48 см мм |
| Додаткові характеристики | Збільшений магнієвий анод Технологія незмішування холодної та гарячої води NANOMIX Термостат з подвійним запобіжником Товщина термоізоляції 18.5 мм Сухий тен (мідний) |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Цвет | Белый |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита титановою емаллю |
| Объем | 80 л |
| Мощность | 1500 Вт |
| Мощность ТЭНов | 1 х 1500 Вт |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Серия | PRO1 |
| Тип установки | Настенный |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Время нагрева | 2.37 год |
| Ширина | 45 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 799 ₴










