Описание
Компактный водонагреватель ANDRIS LUX 6 OR EU с электронным управлением
- Автоматическая экономия, ЖК дисплей, покрытие Ag+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.9 кг |
| Производитель | ARISTON |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Высота | 31.5 см мм |
| Установка | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 41.5 х 41.5 х 35 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глубина | 25 см мм |
| Додаткові характеристики | Італійський дизайн Мідний ТЕН |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Цвет | Білий/Чорний |
| Комплектация | Бойлер Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита титановою емаллю |
| Объем | 6 л |
| Мощность | 1500 Вт |
| Мощность ТЭНов | 1 х 1500 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Серия | ANDRIS |
| Тип установки | Над мийкою;Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Квадратна |
| Время нагрева | 0.14 год |
| Ширина | 31.5 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 199 ₴









