Описание
Достоинства водонагревателя ARISTON BLU1 ECO V 1,8K PL DRY:
- Итальянский дизайн
- Увеличенный магниевый анод
- Технология не смешивания холодной и горячей воды NANOMIX
- Термостат с двойным предохранителем
- Предохранительный клапан на 8.5 бар в комплекте
- Толщина термоизоляции 18.5 мм
- Медный ТЭН
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 24 кг |
| Производитель | ARISTON |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Вага в упаковці | 26.5 кг |
| Высота | 91.3 см мм |
| Установка | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 94 х 47 х 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глубина | 47 см мм |
| Додаткові характеристики | Італійський дизайн Збільшений магнієвий анод Технологія незмішування холодної і гарячої води NANOMIX Термостат з подвійним запобіжником Запобіжний клапан на 8.5 бара у комплекті Товщина термоізоляції 18.5 мм Мідний ТЕН |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Бойлер Інструкція Запобіжний клапан 8.5 бара |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита титановою емаллю |
| Объем | 100 л |
| Мощность | 1800 Вт |
| Мощность ТЭНов | 1800 Вт |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Серия | BLU1 |
| Тип установки | Настенный |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Время нагрева | 2.46 год |
| Ширина | 45 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 699 ₴





