Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 8.3 кг |
| Вага зовнішнього блока | 19.5 кг |
| Вид | Інверторний |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -10-+45/-15-+24℃ |
| Електроживлення | 220-240V~,50Hz,1P |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі | 20 м |
| Макс. перепад висоти магістралі | 10 м |
| Площадь помещения | 25 м² |
| Регулировка направления воздушного потока | Вертикальне;Горизонтальне |
| Режимы работы | Іонізація;Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Турборежим |
| Робота за мінусової температури | -15 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40/35/24 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 53 дБ |
| Споживана потужність (обігрів) | 0,66/0,76 кВт |
| Теплопроизводительность | 2.6 кВт |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Функции | Авторозморожування;Гідрофільні покриття теплообмінників;Датчики витоку холодоагенту;Дисплей;Захист від перепадів напруги;Підсвітка;Самодіагностика;Самоочищення;Таймер;Функція контролю температури iFeel |
| Фільтри в комплекті | Пиловий |
Информация для заказа
- Цена: 13 990 ₴
















