Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6908601577041 6907591618420 |
| Вага внутрішнього блока | 7.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 21.4 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 28.5 x 71.5 x 19.4 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 49.5 x 72 x 27 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -15 до +50 °C |
| Електроживлення | 220/50/1 |
| Керування | Wi-Fi (опціонально);Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Кондиціонер Зовнішній блок Внутрішній блок Пульт дистанційного керування Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі | 25 м |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі | 10 м |
| Охлаждение | 3.78 кВт |
| Площадь помещения | 35 м² |
| Продуктивність (тепло) | 13791 БТО/год |
| Продуктивність (холод) | 12892 БТО/год |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Турборежим |
| Робота за мінусової температури | -15 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 23.5-37.5 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Серия | Forest |
| Споживана потужність (обігрів) | 0.3 - 1.26 кВт |
| Споживана потужність (охолодження) | 0.28 - 1.22 кВт |
| Теплопроизводительность | 1.060-4.040 кВт |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип компресора | Роторний |
| Тип фреону | R32 |
| Функции | Авторозморожування;Гідрофільні покриття теплообмінників;Датчики витоку холодоагенту;Дисплей;Захист від перепадів напруги;Настроювання пам'яті;Самодіагностика;Самоочищення;Таймер |
| Фірмові технології | Blue Fin |
Информация для заказа
- Цена: 20 499 ₴









