Опис
Ariston VELIS PRO 100 EU - надтонкий електричний водонагрівач, що відрізняється високою якістю, неперевершеною зручністю експлуатації та преміальним дизайном. Водонагрівач може похвалитися універсальністю під час монтажу, адже його можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально.Ексклюзивна технологія TitanShield гарантує тривалий термін служби водонагрівача та підтримує його продуктивність завжди на висоті. Захист від корозії завдяки природним властивостям титану та впливу великого магнієвого анода. Просте керування завдяки великому дисплею з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та індикатором нагріву. Функція Eco Evo автоматично вивчає ваші щоденні навички, щоб надалі подавати гарячу воду саме тоді, коли це вам потрібно.Особливості та переваги:- Подвійна конструкція бака- Покриття, що містить титан, забезпечує захист внутрішніх резервуарів.- Цифровий індикатор температури.- Електронне регулювання температури.- Функція Еко Ево.- Антилегіонельна функція.- Два тена по 1.5 кВт забезпечують швидке та ефективне нагрівання води, скорочуючи час очікування.- Нагрівальний елемент з покриттям Incoloy.- Подвійний магнієвий анод.- Запобіжний клапан, випробуваний тиском 8 бар.- Великий рідкокристалічний дисплей із сенсорними кнопками.- Універсальний монтаж на стіні дозволяє як горизонтальну, так і вертикальну установку- Елегантний італійський дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 35.5 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5411692103132 |
| Індикатор температури | Електронний |
| Вага в упаковці | 38.82 кг |
| Висота | 125.6 см мм |
| Встановлення | Вертикальне;Горизонтальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 135 х 57 х 34 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глибина | 27.5 см мм |
| Діаметр приєднання | G 1/2” |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Водонагрівач Інструкція Гарантійний талон Захисний клапан Шнур живлення з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Поліуретан |
| Модельний рік | 2024 |
| Об'єм | 100 л |
| Обладнання | Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захисне вимкнення (ПЗВ);Захист від замерзання;Захист від легіонел;Магнієвий анод |
| Потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНів | 2 x 1500 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.8 МПа |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Прямокутна |
| Час нагрівання | 2.47 рік |
| Ширина | 51.1 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 599 ₴






