Опис
Ariston PRO1 R V 1,8K PL EU
Ariston PRO1 R V 1,8K PL EU - електричний водонагрівач накопичувального типу з мокрим нагрівальним елементом, що легко справляється з безперебійною подачею гарячої води в квартирі, приватному будинку або на дачі. Технологія WaterPlus утримує холодну воду, що надходить на дні бака, тим самим зменшуючи змішування холодної і накопиченої гарячої води. Це дозволяє одержати на 16% більше гарячої води.
Унікальна технологія TitanShield гарантує тривалий термін служби водонагрівача, а також захист від корозії завдяки природним властивостям титану та впливу великого магнієвого анода. Нагрівач оснащений простим та зрозумілим регулятором для оперативної зміни температурного режиму.
Особливості та переваги
- Зручна панель керування з використанням найновіших технологій
- Технологія Water Plus: на 16% гарячої води більше
- Зовнішній механічний терморегулятор
- Високоякісний бак, покритий титановою емаллю
- Збільшений магнієвий анод
- Водостійка ізоляція з екологічно чистого поліуретану
- Стильний італійський дизайн, який стане прикрасою вашого будинку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 21 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5414849786936 |
| Індикатор температури | Механічний |
| Вага в упаковці | 23 кг |
| Висота | 77.8 см мм |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 82 х 50 х 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глибина | 48 см мм |
| Додаткові характеристики | Зручне керування Вироблено в Італії Технологія Waterplus Технологія Titanshield |
| Діаметр приєднання | G 1/2” |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Код виробника | 3201903 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Водонагрівач Документація Кабель живлення Запобіжний клапан |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Модельний рік | 2024 |
| Об'єм | 80 л |
| Обладнання | З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Захист від замерзання;Захист від легіонел;Магнієвий анод |
| Потужність | 1800 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1800 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 8 бар |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 2.4 рік |
| Ширина | 45 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 899 ₴






