Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 28.3 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5411692100117 |
| Індикатор температури | Електронний |
| Вага в упаковці | 30.68 кг |
| Висота | 78.1 см мм |
| Встановлення | Вертикальне;Горизонтальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 117 х 57 х 33.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глибина | 31.9 см мм |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | Водонагрівач Інструкція Гарантійний талон Захисний клапан Шнур живлення з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Поліуретан |
| Модельний рік | 2024 |
| Об'єм | 80 л |
| Обладнання | Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захисне вимкнення (ПЗВ);Захист від замерзання;Захист від легіонел;Магнієвий анод |
| Потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНів | 2 x 1500 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.8 МПа |
| Споживання електроенергії | B |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Прямокутна |
| Час нагрівання | 2.16 рік |
| Ширина | 51.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 099 ₴





