Опис
Актуальний у будь-який час
Накопичувальний водонагрівач Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8K PL EU стане в нагоді всім мешканцям приватного сектора, де постачання гарячої води не виробляється в принципі, а також стане корисним доповненням у будь-якій квартирі багатоповерхового будинку. Адже така неприємна подія, як відключення гарячої води з профілактичною метою, трапляється часто.Проста установка
Вдале вертикальне компонування циліндричного бака ідеально підходить для тісних, вузьких приміщень (санвузол або ванна кімната в малогабаритній квартирі). Передбачено підвісний монтаж на стіну. Управління знаходиться попереду, важливий показник з урахуванням варіацій установки.Легке керування
Нескладне електронне керування доступне кожному. Усі налаштування прості та інтуїтивно зрозумілі. Параметри виставляються з високою точністю та висвічуються на РК-дисплеї. Крім того, на екрані з'являється інформація про можливі неполадки системи та збої в роботі.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17.5 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5411692119348 |
| Індикатор температури | Електронний |
| Вага в упаковці | 19 кг |
| Висота | 61 см мм |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 66.3 х 39.7 х 36.8 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глибина | 47 см мм |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Водонагрівач Інструкція Гарантійний талон Захисний клапан Шнур живлення з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Поліуретан |
| Модельний рік | 2024 |
| Об'єм | 30 л |
| Обладнання | Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захисне вимкнення (ПЗВ);Захист від замерзання;Захист від легіонел;Магнієвий анод |
| Потужність | 1800 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1800 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.8 МПа |
| Споживання електроенергії | B |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 1.16 рік |
| Ширина | 35.3 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴




