Опис
PRO R — електричний водонагрівач з оновленим сучасним дизайном і простою системою керування. Має зовнішнє регулювання температури, обладнаний унікальною системою захисту від крапель води за класом IPX3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5414849823587 |
| Індикатор температури | Механічний |
| Вага в упаковці | 17.5 кг |
| Висота | 55.3 см мм |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 60 х 47 х 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глибина | 48 см мм |
| Додаткові характеристики | Збільшений магнієвий анод Технологія незмішування холодної та гарячої води NANOMIX Термостат з подвійним запобіжником Товщина термоізоляції 18.5 мм Сухий тен (мідний) |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита титановою емаллю |
| Об'єм | 50 л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1 х 1500 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Серія | PRO1 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 1.45 рік |
| Ширина | 45 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 399 ₴










