Тримай накип на відстані
Емальований ТЕН — надійний захист від накипу
вироблено в італії
довговічний бак
ТЕХНОЛОГІЯ waterplus
Запатентована інноваційна* технологія WaterPlus утримує холодну воду, що надходить, на дні бака, запобігаючи іі змішуванню з гарячою водою, що зберігається в баку. Це дає змогу отримати на 16% більше гарячої води** для насолоди справді гарячим душем у будь-який час.
ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ ТЕМПЕРАТУРОЮ
Просте керування налаштуваннями температури завдяки точному зовнішньому регулятору.
НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД корозії
Внутрішня поверхня бака має покриття з титановоп емалі — антикорозійного та стійкого до утворення іржі матеріалу, який запобігає корозіі поверхні від контакту з гарячою водою. Магнієвий анод ефективно зупиняє процес окислення внутрішньої поверхні бака, а отже, подовжує строк служби водонагрівача.
повна гарантія 2 роки
100% ПРОТЕСТОВАНО
ЛЕГКА УСТАНОВКА
Виготовлено в Італії
ЕМАЛЬОВАНИЙ НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ
Наш емальований нагрівальний елемент гарантує тривалий захист від корозії та утворення накипу, що робить життя водонагрівача надійним та довговічним.
Виготовлено В ІТАЛІЇ
З його гладкими лініями та сучасним стилем, водонагрівач LYDOS DUNE R стане чудовим доповненням до Вашого інтер'єру
100 % ПЕРЕВІРЕНО І ВИПРОБУВАНО
Кожен продукт проходить ретельну перевірку якості, ефективності та безпеки, адже ми прагнемо взірцевих результатів.
| LYDOS DUNE R | 50 | 80 | 100 |
|---|---|---|---|
| НОМІНАЛЬНА ЄМНІСТЬ, літрів | 50 | 80 | 100 |
| розраховано на | 1 людину | 2-3 людини | 3-4 людини |
| час нагріву (∆ Т 45°С) | 1 год 44 хв | 2 год 37 хв | 3 год 19 хв |
| кількість душів одразу | 2 | 3 | 4 |
| потужність, кВт | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| заощадження споживної електроенергії | до 16% завдяки технології waterplus | до 16% завдяки технології waterplus | до 16% завдяки технології waterplus |
| гарантія на бак/ повна гарантія | 8 років / 2 роки | 8 років / 2 роки | 8 років / 2 роки |
| LYDOS DUNE R | 50 | 80 | 100 |
|---|---|---|---|
| КІЛЬКІСТЬ ТОЧОК ВОДОРАЗБОРУ | | | |
| РОЗМІЩЕННЯ | У ПРИМІЩЕННІ | У ПРИМІЩЕННІ | У ПРИМІЩЕННІ |
| УСТАНОВКА | Вертикальна | Вертикальна | Вертикальна |
| ВНУТРІШНЄ ПОКРИТТЯ БАКУ | СТАЛЬ ВКРИТА ТИТАНОВОЮ ЕМАЛЛЮ | СТАЛЬ ВКРИТА ТИТАНОВОЮ ЕМАЛЛЮ | СТАЛЬ ВКРИТА ТИТАНОВОЮ ЕМАЛЛЮ |
| ТИП НАГРІВАЛЬНОГО ЕЛЕМЕНТУ | ЕМАЛЬОВАНИЙ ДЛЯ ЗАПОПІГАННЯ УТВОРЕННЯ НАКИПУ | ЕМАЛЬОВАНИЙ ДЛЯ ЗАПОПІГАННЯ УТВОРЕННЯ НАКИПУ | ЕМАЛЬОВАНИЙ ДЛЯ ЗАПОПІГАННЯ УТВОРЕННЯ НАКИПУ |
| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ | 450 х 480 х 543 | 450 х 480 х 748 | 450 х 480 х 895 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 24 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5414849908130 |
| Індикатор температури | Механічний |
| Вага в упаковці | 26.5 кг |
| Висота | 89.5 см мм |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 110 х 52.5 х 52.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глибина | 48 см мм |
| Додаткові характеристики | Технологія WaterPlus Збільшений магнієвий анод |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита титановою емаллю |
| Матеріал теплоізоляції | Поліуретан |
| Об'єм | 100 л |
| Обладнання | З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захисне вимкнення (ПЗВ);Захист від замерзання;Захист від легіонел;Захист від сухого увімкнення;Магнієвий анод |
| Потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1 x 1500 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Серія | LYDOS |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 3:19 рік |
| Ширина | 45 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 699 ₴








