Опис
Бойлер Ariston Andris Elite 10/5 EU — це компактний водонагрівач об'ємом 10 літрів, ідеальний для встановлення під мийкою у кухні або ванній кімнаті. Оснащений електронним термостатом і LED-дисплеєм, він дозволяє точно контролювати температуру води та забезпечує зручність у користуванні. Внутрішній бак має титанове емалеве покриття, що гарантує довговічність і захист від корозії. Завдяки функції BOOST вода нагрівається максимально швидко, а система електронної безпеки забезпечує надійний захист під час експлуатації. Стильний дизайн і компактні розміри роблять цю модель практичним і естетичним вибором для щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5411692053536 |
| Індикатор температури | Електронний |
| Висота | 41.8 см мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 37.7 см мм |
| Код виробника | 3105075 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Бойлер Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал бака | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 10 л |
| Обладнання | Дисплей |
| Потужність | 1200 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1200 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 5 барів |
| Тип встановлення | Над мийкою |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Прямокутна |
| Ширина | 32.6 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 293 ₴


