Опис
Накопичувальний електричний бойлер Ariston PRO1 ECO 80 V 1.8K PL DRY стане незамінним у місцях, де немає гарячої води.
Бак водонагрівача, місткість якого 80 л, досить обємний для невеликих витрат. Нагрівання води здійснюється вбудованим ТЕНом досить швидко та рівномірно за допомогою технології NANOMIX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 20.5 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор температури | Електронний |
| Вага в упаковці | 22.5 кг |
| Висота | 75.8 см мм |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 78.5 х 47 х 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глибина | 47 см мм |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита титановою емаллю |
| Об'єм | 80 л |
| Обладнання | З кабелем живлення |
| Потужність | 1800 Вт |
| Потужність ТЕНів | 2 х 900 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Серія | PRO1 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 2.11 рік |
| Ширина | 45 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴






