Опис
Бойлер Ariston Perla – відмінна пропозиція від італійського виробника побутової техніки. Ця модель монтується під умивальником або мийкою, оснащується зовнішнім терморегулятором для зручності керування нагріванням води. А також міцний сталевий бак з покриттям із дрібнодисперсної емалі, яка запобігатиме протіканню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.4 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5414849554252 |
| Вага в упаковці | 7.8 кг |
| Висота | 36 см мм |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 41 х 37 х 35 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глибина | 30 см мм |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Максимальна температура води | 80 С° |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Дрібнодисперсна емаль |
| Об'єм | 15 л |
| Обладнання | Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Магнієвий анод |
| Потужність | 1200 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1 х 1200 Вт |
| Підведення труб | Верхнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 8 бар |
| Тип встановлення | Настінний;Під мийкою |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Прямокутна |
| Ширина | 36 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴

