Опис
Ariston LYDOS HYBRID 80 – перший у світі електричний водонагрівач з гібридною технологією класу А з енергозбереження. Фактично, LYDOS HYBRID – це повноцінний бойлер із вбудованим тепловим насосом.
Новий та ексклюзивний Intelligence Hybrid – система бойлера Ariston LYDOS HYBRID ефективно поєднує в собі силу та енергію повітря, пристосовуючись до ваших потреб та гарантує економію більш ніж на 50% порівняно з більш ефективними електричними водонагрівачами у класі B.
Особливості водонагрівача з тепловим насосом Ariston LYDOS HYBRID 80:
- Гібридний інтелект. Унікальна продуктивність із максимальною ефективністю.
- Гібридна технологія
- Спільне використання електрики та повітря.
- Lydos Hybrid використовує енергію повітря, передаючи її воді завдяки термодинамічному циклу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 37 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5414849784857 |
| Індикатор температури | Електронний |
| Вага в упаковці | 39.82 кг |
| Висота | 101 см мм |
| Встановлення | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 101 х 46 х 47 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глибина | 28 см мм |
| Керування через Wi-Fi | З керуванням через Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Водонагрівач Інструкція Гарантійний талон Захисний клапан Шнур живлення з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Поліуретан |
| Модельний рік | 2024 |
| Об'єм | 80 л |
| Обладнання | Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Захисне вимкнення (ПЗВ);Захист від замерзання;Захист від легіонел;Магнієвий анод |
| Потужність | 1200 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1200 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0.8 МПа |
| Споживання електроенергії | A |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 2.34 рік |
| Ширина | 46 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 900 ₴







