Опис
Гібридна технологія нагрівання води дає змогу заощадити до 57% на електроенергії порівнюючи з водонагрівачами класу В. Не потребує додаткових робіт з монтажу завдяки відповідності до параметрів кріплень і труб стандартного водонагрівача аналогічної місткості, а знімний бак для конденсату стане в пригоді в разі, коли неможливо підєднання постійної зливної труби. Завдяки витонченому італійському дизайну та прихованим зєднанням LYDOS HYBRID з легкістю впишеться у Ваш інтерєр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 44 кг |
| Виробник | ARISTON |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор температури | Електронний |
| Вага в упаковці | 48 кг |
| Висота | 115.5 см мм |
| Встановлення | Вертикальне |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 8 років на бак |
| Глибина | 46.5 см мм |
| Додаткові характеристики | Захист від перегрівання Індикатор роботи Захист від перепаду напруги |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Об'єм | 100 л |
| Обладнання | Дисплей;Захист від замерзання;Захист від легіонел |
| Потужність | 1200 Вт |
| Потужність ТЕНів | 1 x 1200 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Серія | LYDOS |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Час нагрівання | 3.13 рік |
| Ширина | 46.5 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 000 ₴



