Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 8.3 кг |
| Вага зовнішнього блока | 19.5 кг |
| Тип | Інверторний |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -10-+45/-15-+24℃ |
| Електроживлення | 220-240V~,50Hz,1P |
| Керування | Wi-Fi (вбудований) |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі | 20 м |
| Макс. перепад висоти магістралі | 10 м |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Регулювання напрямку повітряного потоку | Вертикальне;Горизонтальне |
| Режими роботи | Іонізація;Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Турборежим |
| Робота за мінусової температури | -15 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40/35/24 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 53 дБ |
| Споживана потужність (обігрів) | 0,66/0,76 кВт |
| Теплопродуктивність | 2.6 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Функції | Авторозморожування;Гідрофільні покриття теплообмінників;Датчики витоку холодоагенту;Дисплей;Захист від перепадів напруги;Підсвітка;Самодіагностика;Самоочищення;Таймер;Функція контролю температури iFeel |
| Фільтри в комплекті | Пиловий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 990 ₴
















