Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Виробник | Midea |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6928145714900 |
| Вага внутрішнього блока | 29.5 кг |
| Тип | Звичайний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 70 x 45.4 x 36.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від +17 до +35 °C |
| Електроживлення | 220/50/1 |
| Керування | Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Комплектація | Блок кондиціонера Пульт дистанційного керування Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Охолодження | 2.64 кВт |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Режими роботи | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Осушення;Охолодження |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 52.4-62 дБ |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Мобільний |
| Тип компресора | Роторний |
| Тип фреону | R290 |
| Функції | Дисплей;Самодіагностика;Таймер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 899 ₴

