Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага внутрішнього блока | 11.2 кг |
| Вага зовнішнього блока | 33.5 кг |
| Тип | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 32 x 96.9 x 24.1 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55.4 x 87.4 x 33 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -15 до +50 °C |
| Електроживлення | 220-240 В, 1ф, 50 Гц |
| Керування | Wi-Fi (опцiонально); Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | B |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектація | - Внутрішній блок з монтажною пластиною. - ПДК. - Зовнішній блок. - пакет із документацією |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі | 30 м |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі | 20 м |
| Охолодження | 5.28 кВт |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Продуктивність (тепло) | 19000 БТО/год |
| Продуктивність (холод) | 18000 БТО/год |
| Режими роботи | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Турборежим |
| Робота за мінусової температури | -15 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 41 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 51 дБ |
| Серія | Xtreme Save Eco |
| Споживана потужність (обігрів) | 1.55 кВт |
| Споживана потужність (охолодження) | 1.63 кВт |
| Теплопродуктивність | 5.57 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип компресора | Роторний |
| Тип фреону | R32 |
| Функції | Авторозморожування;Дисплей;Настроювання пам'яті;Самодіагностика;Самоочищення;Таймер;Функція контролю температури iFeel |
| Фільтри в комплекті | Пиловий |
| Характеристики фільтрів | Повітряний фільтр високої щільності (HD) - забезпечить очистку від шерсті тварин, пилових кліщів, грибків. Вугільний повітряний фільтр – від пилку рослин, диму, бактерій, і частинок з розмірами понад 0.3 мкм. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 999 ₴










