Опис
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6909100610130 6908044466032 |
| Вага внутрішнього блока | 10 кг |
| Вага зовнішнього блока | 32.7 кг |
| Тип | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 30.2 x 95.7 x 21.3 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55.4 x 80.5 x 33 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -15 до +50 °C |
| Електроживлення | 220/50/1 |
| Керування | Wi-Fi (опцiонально); Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектація | Кондиціонер Зовнішній блок Внутрішній блок Пульт дистанційного керування Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі | 30 м |
| Макс. кількість можливих внутрішніх блоків | 1 |
| Макс. перепад висоти магістралі | 20 м |
| Охолодження | 6.15 кВт |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Продуктивність (тепло) | 23002 БТО/год |
| Продуктивність (холод) | 20986 БТО/год |
| Режими роботи | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Турборежим |
| Робота за мінусової температури | -15 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 26-42.5 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Серія | Forest |
| Споживана потужність (обігрів) | 0.22 - 2.35 кВт |
| Споживана потужність (охолодження) | 0.14 - 2.3 кВт |
| Теплопродуктивність | 1.29 — 6.74 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип компресора | Роторний |
| Тип фреону | R32 |
| Функції | Авторозморожування;Гідрофільні покриття теплообмінників;Датчики витоку холодоагенту;Дисплей;Захист від перепадів напруги;Настроювання пам'яті;Самодіагностика;Самоочищення;Таймер |
| Фірмові технології | Blue Fin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 474 ₴










