Опис
Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дає змоги швидко утворюватися пліснявіння та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
Нічний режим
Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, водночас зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданого значення.
Режим осушення повітря
Режим осушення автоматично обирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним увімкненням і вимкненням режимів охолодження та вентиляції.
Режим Турбо
Функція "Turbo" - у разі ввімкнення цього режиму кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов у найкоротший час.
Самоочищення
Режим самоочищення. Залежно від серії, цей режим вмикається або автоматично, після вимкнення кондиціонера (на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10~15 хв. вентилюючи і підсушуючи теплообмінник), або примусово, під час активації його з ПДУ.
| Основні | |
|---|---|
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Виробник | Midea |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 978010237975 |
| Вага внутрішнього блока | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока | 34 кг |
| Тип | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 30 x 96 x 22 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 55 x 80 x 33 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -15 до +50 °C |
| Керування | Пульт ДК |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектація | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Покриття оребрення теплообмінника Blue Fin Технологія 180-градусного інверторного перетворення Повітряний потік TwinFlap 3D автоматичні вертикальні та горизонтальні жалюзі Виявлення витоку холодоагенту |
| Охолодження | 6.15 кВт |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Режими роботи | Іонізація;Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Турборежим |
| Робота за мінусової температури | -15 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 43-29.5 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56.5 дБ |
| Споживана потужність (обігрів) | 2.07 кВт |
| Споживана потужність (охолодження) | 2.32 кВт |
| Теплопродуктивність | 6.92 кВт |
| Тип | Спліт-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Функції | Датчики витоку холодоагенту; Дисплей |
- Ціна: 24 640 ₴






